O firmie

  Firma GMC Development (dawniej REMIN) jest krakowską firmą budowlaną i inwestycyjną działającą na międzynarodowym rynku od ponad 20 lat. Od momentu rozpoczęcia działalności w sposób dynamiczny i konsekwentny z każdym rokiem powiększamy swój dorobek inwestycyjny. Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytkowania m.in. luksusowy apartamentowiec – Kazimierz Paradise w samym sercu dzielnicy Kazimierz, Apartamenty Lema przy ul. St. Lema oraz budynki mieszkalne przy ul. Radzikowskiego w Krakowie. A potwierdzeniem prężnego rozwoju – liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane w najbardziej prestiżowych rankingach i konkursach (Srebrny Laur Małopolski, Diament Forbesa).

  Działamy również jako generalny wykonawca inwestycji mieszkaniowych i usługowych oraz realizujemy roboty we wszystkich branżach budowlanych.

  Ponadto posiadamy własne nieruchomości pod wynajem – w kontaktach z klientem jesteśmy elastyczni i dopuszczamy możliwość indywidualnej negocjacji warunków współpracy. Współpracujemy ściśle z agencjami nieruchomości na terenie całej Polski i za granicą, z zarządcami nieruchomości, notariuszami, prawnikami, architektami oraz doradcami bankowymi, którzy w razie potrzeby będą do Państwa dyspozycji.

   

  Firma GMC Development jest dynamicznym przedsiębiorstwem z wyraźnie określonymi perspektywami rozwoju, na terenie Krakowa posiadamy również nieruchomości gruntowe z przeznaczeniem pod kolejne, atrakcyjne inwestycje.

  Firma GMC Development to solidny i sprawdzony partner, zapewniający najwyższy standard oferowanych usług .

  Zapraszamy do współpracy.